2015 szeptemberében indította el a Zöld-Híd Alapítvány a Zöldítőt, így most ünnepeljük a környezeti nevelési blog és hírlevél 10. születésnapját. Emellett szervezetünknek is kerek évfordulót hozott a szeptember, 25 évvel ezelőtt jött létre.

Az alapítvány történetéről pár éve készítettünk egy kisfilmet, mely betekintést enged a különböző tevékenységeinkbe:
Az alapítvány a Zöldítő blog működtetése és a Zöld Óvoda tanácsadás mellett az Öko-Kuckó Oktatóterem működtetését is töretlenül végzi, ez a 21. tanév/nevelési év a szervezet számára.




